top of page
zzzzz.png

אם אתם רוצים לעשות 'סדר' בתוך כל ההמולה והתעמולה 
להעביר לילדים בצורה ראויה וחיובית מסרים של אכילה בריאה 
ולפתח אצל כל בני המשפחה מודעות לאיכות וכמות המזון מתוך חיבור לתחושות הגוף 

"מִלּוֹן הַתֵּאָבוֹן" הוא בדיוק בשביל הילדים שלכם!

ובשבילכם ההורים הצעה מיוחדת לחנוכה 

הספר "סודות מהצלחת"  
טיפים להורים, רעיונות לארוחות, מתכונים ולוחות מידע חיוניים כדי להקל עליכם את התכנון והבחירה. לכם נשאר רק לבחור את מה שטוב למשפחה שלכם.

 

מִלּוֹן הַתֵּאָבוֹן הינו ערכה פרקטית, חווייתית, חדשנית ויעילה המנגישה לילדים ערכי תזונה בריאה באמצעות שיח, משחק ושימוש בסולם רעב ושובע מיוחד לילדים. הערכה עוסקת  בדרך מהנה נושאים מורכבים כמו אכילה שאינה מתוך רעב פיזיולוגי, אכילה 'כשמתחשק', אכילת יתר ועוד.

"מִלּוֹן הַתֵּאָבוֹן" פותח ע"י יעל חן רביע, תזונאית קלינית בכירה בשיתוף פסיכולוגית ילדים ומפתחת תכנים חינוכיים. הערכה מתאימה בליווי ההורים מגיל גן חובה וקיבלה את המלצת מכון אדלר.

נעים להכירשמי יעל חן רביע,

תזונאית קלינית לילדים בעלת תואר ראשון ושני מהאוניברסיטה העברית. בשני העשורים האחרונים אני עוסקת בטיפול בהשמנת ילדים ואכילה בררנית.
את 'מִלּוֹן הַתֵּאָבוֹן פיתחתי מתוך זיהוי של צורך ועל סמך נסיוני בייעוץ להורים וילדים רבים.

מאחלת לכם הנאה, בריאות ושמחה! יעל  

2017 © כל הזכויות שמורות ליעל חן רביע

ערכת קסם. כמי שגדלה ללא הרגלי אכילה בריאים וסובלת כל חייה מעיסוק במשקל,

חשוב היה לי שילדיי יקבלו בסיס איכותי, הרגלי אכילה בריאים ויהיו עם מודעות למה שנכנס לגופם..

שנים שאני מחנכת את בני בכורי בעצמי באופן אינטואיטיבי וללא כלים מקצועיים, אבל ברגע שגיליתי את "מילון התאבון" הוקסמתי. האמת שלא רק אני, הבן שלי עבר על כל החוברת, ועשה את דפי הפעילות  ועכשיו הרבה יותר קל לי לרתום אותו ולהעניק לו כלים לאורח חיים בריא. תודה רבה יעל על המיזם המופלא הזה.

milon hateavon
כככככככככ.png

הספר "סודות מהצלחת" נכתב מתוך אמונה שכל משפחה -יכולה לגלות בדרכה שלה את הקסם הטמון בתזונה בריאה, ושהגיל האידיאלי להתחיל הוא גיל הגן.

 

המידע העשיר והעדכני שבספר מאיר באור חדש את הקשר בין ההורים לילדים שנרקם סביב שולחן האוכל ואת האתגרים שההורים ניצבים בפניהם לעיתים קרובות בתחום התזונה. 

 

כריכה מאחור111_889x204.jpg

נעים להכירשמי נירה פלדמן,

תזונאית קלינית לתינוקות, ילדים ומתבגרים. בעלת תואר ראשון ושני מהאוניברסיטה העברית בירושלים.  
מאחלת שתצליחו להשתחרר מדאגות הכרוכות בנושא האכילה. שתקבלו כלים ותפיקו הנאה מהאכלה ואכילה של ילדכם. שלכם,  נירה

menora.png

מבצע
חנוכה!

"כאמא לשלושה ילדים, שהתפריט שלהם היה מצומצם וכלל בעיקר אוכל מוכן ודברי מתיקה. כל ארוחה הפכה עבורי לאתגר ולמסע שכנועים כושלים. לנסות ולטעום משהו חדש ובריא. כש"סודות מהצלחת" נכנס אלינו הביתה עם הרבה המלצות חמות. דבר ראשון הוא תרם לנו ההורים הרבה מידע חדש וחשוב. וזה היה הצעד הראשוו לקראת השינוי. בעזרת אוסף המתכונים הנהדרים, הטיפים והעצות המקצועיות והמועילות, הילדים וגם אנחנו פשוט התחלנו לאכול בריא וטעים! בנוסף הספר צבעוני, יפה ומזמין. הילדים מאוד נהנו לעיין בו לבחור מבין התמונות איזה מתכון נכון היום. כל ארוחה הפכה לחוויה נעימה ומזינה. אז תודה לך נירה פלדמן על התרומה הרבה ועל הסודות שגילית לנו... אין ספק שזהו ספר חובה בכל בית. אדוה סלטון ומצטרפים ומודים: אלה, איה ונדב.

bottom of page